Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samoloty F-16 nad Lublinem

Utworzony przez lol, 3 marca 2014 r. o 16:46 Powrót do artykułu
Mi wystarczy Kałach i dwie puszki ammo i zanim ruskie przejdą przez moje włości to i NATO sie obudzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest: nie świeci i nie miesci się w dupie?   Ruski przyżąd do świecenia w dupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest: nie świeci i nie miesci się w du***?   Ruski przyżąd ort do świecenia w du***
  gimbusie :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jak ruscy by zatakowali Polske to mamy wystraczająco sił żeby kupić sobie czas tymi nawet 48 f-16 do działania Przynajmniej Niemców. Niemcy mają też dobre samoloty więc Ruscy łatwo by nie mieli :D Bo wiadomo Anglia nic nie zrobi Francja biała flaga od razu. To my z Niemcami możemy walczyć :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co ruskie mają najeżdzać Polskę? Wyślą z 10 rakiet atomowych i sprawa załatwiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki idiota pisze o rosyjskiej inwazji na ukrainę?? Jakiej inwazji? Szanowna redaktorzyno nie kłam i nie dramatyzuj bo puki co żadnej inwazji nie ma!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jak ruscy by zatakowali Polske to mamy wystraczająco sił żeby kupić sobie czas tymi nawet 48 f-16 do działania Przynajmniej Niemców. Niemcy mają też dobre samoloty więc Ruscy łatwo by nie mieli :D Bo wiadomo Anglia nic nie zrobi Francja biała flaga od razu. To my z Niemcami możemy walczyć :D
yhy bo Niemcy już lecą nam na pomoc :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
48 sztuk z tego ile sprawnych "operacyjnie"?? a ruscy przyślą 200 maszyn i leżymy...
Przecież słyszysz, że dwa latają. Czy mogą strzelać i czy maja czym nie wiadomo na razie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z transportani wozów bojowych w piatek i w sobotę na granicę ?? A F16 przeważnie trenują w okolicy Łasku  i Wielunia a nie nad woj Lubelskim ....      I było likwidowaćjednośtki wojskowe w Chełmie Zamościu i Lublinie ......   To jak przed wojna granica bedzie na Wiśle.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki idiota pisze o rosyjskiej inwazji na ukrainę?? Jakiej inwazji? Szanowna redaktorzyno nie kłam i nie dramatyzuj bo puki co żadnej inwazji nie ma!!!
Co ty kuzyn PUtkina ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jedna rzecz jesli Rosja mialaby zamiar wywolac wojne na Ukrainie to juz by strzelano 3 dni . To kolejny chwyt ku zachodowi by cos od uni lub usa wyciagnac . To taki wielki kubus puchatek skonczyl mu sie miodek i zaczepia swoich sasiadow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy ludzie  tępi potrafią być  to porażka !!! :)  wiecie od Czego jest obrona przeciwlotnicza  ???? rakiety "spike" np ??? w skrócie  można nimi niszczyć   wszystko od czołgów po samoloty :) a my tych rakiet mamy około 3000 tyś.:D.Poza Tym  nie Anglia,Francja  to już  na pewno nie bo to już inna religia :D,NIemcy też nie bo to partner  handlowy Rosji, ale cały Pakt północnoatlantycki ruszy nam z odsieczą:), Bać się tylko można  tego  chorego człowieka jakim jest Władek P pseudomin "CIUL" ma za dużo  głowic  pod sobą :( 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to so jaszczomby,tak dobre ,że nasze durnie nawet gwarancji nie chcieli i majo teraz te jaszczomby ala kwoka na gniezdzie,ale kilku byczków peniw forse wzieło za ten hamerykański shitt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuż po godzinie 14 przeleciał jeden na niskim pułapie kilkaset metrów wzdłóż pasa Porty Lotniczego ŚWIDNIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam scyzorykiem ruskich poczęstuje jak na moje kartoflisko wlezą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jak ruscy by zatakowali Polske to mamy wystraczająco sił żeby kupić sobie czas tymi nawet 48 f-16 do działania Przynajmniej Niemców. Niemcy mają też dobre samoloty więc Ruscy łatwo by nie mieli :D Bo wiadomo Anglia nic nie zrobi Francja biała flaga od razu. To my z Niemcami możemy walczyć :D
hahahaha......niemcy nam pomogą ????  czy się słyszysz człowieku???  gdybyś był na czasie to byś wiedział że jak reszta świata zajmowała czym innym ruscy ładowali całą kase przez ostatnie lata w co??? w armię.....to znów 2 najlepsza armia świata i nasze 48 f-16....jeśli coś to tylko nasza piechota mogła by coś wywalczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wam mowię lepiej juz organizujemy dobra partyzantkę w lasach kozlowieckich i janowskich !
amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawić straż miejską w pełną gotowość bojową.Tylko oni zakładając blokady na koła zablokują najazd transporterów opancerzonych.
hahahaha to możliwie najliczniejsza siła mundurowa w Polsce, jaki pomysł wogóle - mało tego że ich zablokują to jeszcze do kasy państwa za mandaty wpłynie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzialam dzisiaj jeden z tych samolotow nad Krakowem, z okna...zatkalo mnie konkretnie. Najpierw widzialam cos, mysle, moze golab ;) a potem ten huk, z otwartego okna. Wiadomo-cwiczenia. Zreszta niedaleko mieszkam od lotniska, latalam do uk, nic dziwnego samolot...ale jakos tak, w jednej chwili poczulam dume i zmrozilo mi krew jednoczesnie...Brrryyy...a zapychaaaaal, minuty to nie trwalo, albo mnie tak zmrozilo, ze to sie chwilka tylko wydawalo. Robi wrazenie, oprocz samolotow na PW, chyba czegos takiego jeszcze nie widzialam.Ave!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dalej myślicie, że Polska(woj. lubelskie) jest bezpieczna. Armia praktycznie nie mamy - dalej w fazie reorganizacji(czytaj-destabilizacji). Samorządy, inspekcje,straże nie przygotowane do zadań obronnych. Brak wojewody - na wypadek wojny - szef obrony województwa. Nieudolne kierownictwo w instytucjach centralnych, wojewódzkich i szczebla podstawowego do realizacji zadań na wypadek zagrożenia kraju.Kupujcie sól i mąkę - bo nikt wam nie pomże. Liczcie na siebie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...